ZATEPLENÍ FASÁD

Naše Stavební firma Šobr také provádí zateplení fasád, tepelné izolace fasád rodinných a panelových domů a vnitřních prostor jako jsou např. interiéry a podkroví. Fasáda domu patří k nejdůležitějším částem stavby. Reprezentuje váš dům, ale také by měla chránit stavbu před zimou, teplem, hlukem, větrem nebo deštěm.Tepelné ztráty fasádou totiž představují podstatnou složku celkových ztrát tepla a u rodinného domku se fasáda podílí na celkových ztrátách cca 30 %, u činžovních nebo panelových domů ještě podstatnější měrou. Na kvalitní zateplení fasády by se určitě nemělo opomínat ani na něm šetřit. Přináší úsporu tepelné energie a tím i vašich dalších finančních prostředků.

PROČ ZATEPLENÍ FASÁD?
- Snížení nákladů na vytápění - Jednorázovou investicí trvale snížíte spotřebu energie na vytápění
- Bezpečná a návratná investice - je výhodná a trvalá.
- Snížení nákladů na klimatizaci – kvalitně tepelně izolovaný dům se nepřehřívá a nepotřebuje v létě chlazení.
- Ochrana životního prostředí - zateplovací systémy např. s pěnovým polystyrenem jsou recyklovatelné
- Menší zdroj tepla - dobře zaizolovaný dům potřebuje zdroj tepla s malým výkonem a tudíž menší pořizovací cenou
- Kratší topná sezóna - díky nízkým tepelným ztrátám můžeme později zahájit a dříve ukončit topnou sezónu a tím sníží celkové náklady na vytápění
- Optimální využití prostoru – při správně provedeném zateplení na vás ze stěny nepůsobí chlad a vy nemáte tendenci svůj nábytek umísťovat dále od stěny, takže využijete celou část až ke stěnám.
- Odstranění kondenzace vodní páry na stěnách – správným zateplením konstrukce se posune rosný bod, na vnitřních stěnách se nesráží vodní pára a tím se sníží či vyloučí riziko vzniku plísní na stěnách.
- Eliminace tepelných mostů - certifikovaný zateplovací systém vám zajistí souvislé překrytí všech tepelných mostů vzniklých při stavbě nosné konstrukce - betonové překlady a věnce, velké spáry ve zdivu apod.
- Prodloužení životnosti konstrukce - zateplovací systém sníží pohyby v konstrukci vznikající rozdílem denních a nočních teplot, v jejichž důsledku vznikají trhlinky

Naše Stavební firma Šobr toto zateplení fasád provádí kvalitně za pomocí současných moderních technologií.

Více z této kategorie: « STAVBY NA KLÍČ

DŮVODY PROČ K NÁM
KVALITA PRÁCE
PROFESIONALITA
SOLIDNÍ JEDNÁNÍ
PORADENSTVÍ
SKVĚLÉ CENY
REFERENCE
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

NABÍDKA SLUŽEB

OBKLADY A DLAŽBY
REKONSTRUKCE BYTOVÉHO JÁDRA
REKONSTRUKCE KOUPELEN
MALÍŘSKÉ PRÁCE, OMÍTKY
SÁDROKARTONOVÉ REKONSTRUKCE
STAVBY RODINNÝCH DOMŮ
ZATEPLETNÍ FASÁD
STAVBY NA KLÍČ

FINANCOVÁNÍ STAVBY

AKROPOL