OBKLADY, DLAŽBY

Chystáte se pokládat dlažbu či obklady a potřebujete spolehlivou firmu z Domažlic nebo okolí? Kontaktujte Stavební firmu Šobr a nechte si udělat tuto práci od odborníků. Položíme vám jakoukoliv dlažbu a jakýkoliv obklad, velkoformátové obklady i malé obklady dle vašich přání a potřeb. K pokládání dlažby provádíme i terénní úpravy kolem domu vč. pokládek betonové zámkové dlažby a dlažeb z kamenných prvku či obkladu. Obkládáme průmyslové objekty, bytové domy, schody, koupelny.
Pro montáže používáme kvalitní materiály stavební keramiky (obkladačky, dlaždičky, mozaiky, ...) spolehlivých a kvalitních českých i zahraničních výrobců, které nakupujeme prostřednictvím sítě velkoobchodů.
Naše Stavební firma Šobr je flexibilní firma, která za vás vyřeší veškeré obkladačské práce v jakémkoliv rozsahu, včetně dodávky potřebné stavební chemie. Nabízíme nejnovější systémové řešení a naše profesionální služby jsou zárukou preciznosti a kvality.

DSCI0090

Stavební firma Šobr nabízí:
- kompletní pokládka obkladů a dlažeb
- dláždění, asfaltování
- položení zámkové dlažby
- úpravy venkovních ploch, chodníků
- úpravy příjezdových a přístupových cest
- dlažby a obklady zahradních bazénů či teras
- obklady koupelen

DSCI0095

Řadíme se mezi menší stavební firmy a tak společně s kvalitní prací a nižší režií jsou naši zákazníci vždy velice spokojeni. Prioritou naší Stavební firmy Šobr je především kvalitní a rychlá práce, která vede ke spokojenosti našich zákazníků. Nabízíme profesionální přístup a dbáme na přesné dodržování technologických postupů pro obkladačské práce. V případě, že si nebudete jisti, rádi vám s výběrem vhodné dlažby nebo obkladu pomůžeme a poradíme. Samozřejmostí je i dovoz tohoto stavebního materiálu až k vám domů a také zajistíme i odvoz suti či jiného stavebního odpadu.

Pokud uvažujete o pokládce a montáži obkladů a dlažeb, nezávazně nás kontaktujte a mi vám velmi rádi pomůžeme a poradíme.

Stavební firma Šobr doporučuje!


Naše stavební firma Šobr hledá zedníka na hlavní pracovní poměr. Jedná se o provádění stavebních prací v okolí Domažlic. V případě zájmu nás kontaktujte na tel: +420 774 202 560.

Naše Stavební firma Šobr působí v oboru stavebnictví již řadu let a během této doby jsme nasbírali řadu zkušeností v tomto oboru. Řadíme se mezi menší stavební firmy a tak společně s kvalitní prací a nižší režií jsou naši zákazníci vždy velice spokojeni. Nabízíme kompletní stavební práce a zednické práce např. rekonstrukce bytových i nebytových prostor, zednické práce různého typu, stavby domu na míru, stavby rodinných domů a další práce z oblasti stavebnictví.

DŮVODY PROČ K NÁM

KVALITA PRÁCE
PROFESIONALITA
SOLIDNÍ JEDNÁNÍ
PORADENSTVÍ
SKVĚLÉ CENY
REFERENCE
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
overena ifirmy white150

FIRMA ŠOBR

PETR ŠOBR
Na Milotově 175
Domažlice
344 01

SPOLEHLIVÁ FIRMA
spolehliva firma 2019 250

POMOHLI JSME DĚTEM

Staňkov3