MALÍŘSKÉ PRÁCE, OMÍTKY

Potřebujete vymalovat byt, natáhnout novou omítku nebo odstranit nevzhledné mapy na zdi po proteklé vodě? Kontaktujte Stavební firmu Šobr.

Veškeré tyto malířské a omítkářské práce zvládneme rychle, kvalitně a hlavně čistě. Provádíme nátěry interiéru a exteriérů, jejich údržbu, opravu fasád, omítky venkovní a vnitřní a další natěračské a malířské práce interiérů i exteriérů.

JAKÉ OMÍTKY PROVÁDÍME?
- silikonové fasádní
- akrilátové
- fasádní
- šlechtěné omítky
- strojní omítky
- lehčené strojní omítky

nanesenie dekorativnoy shtukaturki

Vzhledem k tomu, že jsme menší stavební firma, tak veškeré práce provádíme osobně a po celou dobu budete jednat pouze s námi. Prioritou naší Stavební firma Šobr je především kvalitní a rychlá práce, která vede ke spokojenosti našich zákazníků a právě proto za vámi nebudeme posílat žádné třetí subjekty.

Nezávazně nás kontaktujte a mi vám velmi rádi pomůžeme a poradíme s výběrem vhodného odstínu barvy pro váš interiér i exteriér.

Stavební firma Šobr doporučuje!


Naše stavební firma Šobr hledá zedníka na hlavní pracovní poměr. Jedná se o provádění stavebních prací v okolí Domažlic. V případě zájmu nás kontaktujte na tel: +420 774 202 560.

Naše Stavební firma Šobr působí v oboru stavebnictví již řadu let a během této doby jsme nasbírali řadu zkušeností v tomto oboru. Řadíme se mezi menší stavební firmy a tak společně s kvalitní prací a nižší režií jsou naši zákazníci vždy velice spokojeni. Nabízíme kompletní stavební práce a zednické práce např. rekonstrukce bytových i nebytových prostor, zednické práce různého typu, stavby domu na míru, stavby rodinných domů a další práce z oblasti stavebnictví.

DŮVODY PROČ K NÁM

KVALITA PRÁCE
PROFESIONALITA
SOLIDNÍ JEDNÁNÍ
PORADENSTVÍ
SKVĚLÉ CENY
REFERENCE
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
overena ifirmy white150

FIRMA ŠOBR

PETR ŠOBR
Na Milotově 175
Domažlice
344 01

SPOLEHLIVÁ FIRMA
spolehliva firma 2019 250

POMOHLI JSME DĚTEM

Staňkov3